NOVI SAD, GRBAVICA — 64.00 m²

Ekskluzivno

NOVI SAD, GRBAVICA

184.500 € (2.883 €/m²)
Površina
64.00 m²
Struktura
Troiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Spavaće sobe
2
Kupatila
1
Sprat
2. sprat
Ukupno spratova
7
Nameštenost
Namešten
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
2025
Šifra
1000721

Karakteristike

Lift Terasa Ostava Interfon

Opis

Grbavica - Bulevar Cara Lazara, trosoban stan površine 64m2 u kvalitetnoj zgradi poznatog investitora, na veoma traženoj lokaciji. Od prostroija ima prostran dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, dve terase i kupatilo. Stan je dvorišno orijentisan i u odličnom stanju, nisu potrebna nikakva dodatna ulaganja osim krečenja. U neposrednoj blizini zgrade se nalazi sve što je potrebno za život, od škola, prodavnica, autobuskih stjališta itd. Za više informacija pozvati 060/4717-520.