NOVI SAD, STARA DETELINARA — 53.00 m²

NOVI SAD, STARA DETELINARA

115.000 € (2.170 €/m²)
Površina
53.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Spavaće sobe
1
Kupatila
1
Sprat
3. sprat
Ukupno spratova
4
Šifra
1000732

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Detelinara, na prodaju svetao dvosoban stan 53 m², na odličnoj lokaciji.
Zgrada je okružena zelenilom, ulaz je zuzetno uredan. Raspored prostorija je dobar, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Smešten na izuzetno praktičnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini škole i vrtića. Idealan je za porodični život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan je odlično povezan sa ostatkom grada zahvaljujući linijama gradskog prevoza (3, 13 i 7), što svakodnevne obaveze čini lakšim i jednostavnijim. U neposrednoj okolini se nalazi više Super Marketa...Lidl, Dis, Univerexport, pijaca, pekare, apoteke. U stanu je ugrađena nova PVC stolarija. Raspored prostorija: udobna i svetla dnevna soba sa izlazom na balkon, spavaća soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom i ostavom- sa prirodnom ventilacijom, kupatilo takođe sa prirodnom ventilacijom.
Stan je dvostrano orijentisan, što mu daje obilje prirodne svetlosti tokom dana i čini ga toplim i prijatnim mestom za život. Pametan raspored omogućava maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata. Stan ima centralno grejanje koje je izuzetno dobro..Dodatni plus je interfon, internet, klima, podrum/ostava, idealna za bicikle i dodatne stvari. Vlasništvo 1/1 bez tereta. Mirno i porodično okruženje. Stan je spreman za useljenje uz minimalna ulaganja.