NOVI SAD, NOVO NASELJE — 79.00 m²

NOVI SAD, NOVO NASELJE

185.400 € (2.347 €/m²)
Površina
79.00 m²
Struktura
Troiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Spavaće sobe
2
Kupatila
1
Sprat
4. sprat
Ukupno spratova
4
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
1990
Šifra
1000729

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Novo naselje, trosoban stan površine 79m2. Stan se nalazi na IV spratu u veoma kvalitetnoj, urednoj i održavanoj zgradi (zgrada nema lift). Na svakom spratu je mali broj stanova. Stan je po strukturi trosoban- dupleks. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, terase, kupatila i dve spavaće sobe od kojih je jedna velika a jedna manja. Na gornjem nivou postoji i prostor za veliki garderober. Stan je dobro održavan i nisu potrebna ulaganja osim krečenja. Pozicija zgrade je odlična. U neposrednoj blizini nalazi se centar Novog naselja, autobuske stanice, prodavnice, crkva, škole, dom zdravlja itd. Stan je uknjižen, moguća kupovina preko kredita. Za više informacija pozvati 060/4717-520.