VRDNIK, VRDNIK — 93.00 m²

VRDNIK, VRDNIK

163.700 € (1.760 €/m²)
Površina
93.00 m²
Struktura
Troiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Spavaće sobe
2
Kupatila
2
Sprat
1. sprat
Ukupno spratova
3
Nameštenost
Prazan
Grejanje
Podno
Godina izgr.
2025
Šifra
1000728

Karakteristike

Lift Terasa Interfon

Opis

Nov trosoban stan 93m2 u luksuznoj zgradi, sa pripadajućim parking mestom koje se nalazi u zatvorenom dvorištu. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terasom na koju se izlazi iz dnevne i spavaće sobe. Stan je veoma svetao, opremljen alu stolarijom sa elektrčnim roletnama, podnim grejanjem, klimom, vrhunskim tarketom i prvoklasnmom talijanskom keramikom i sanitarijama. U kompleks se ulazi kroz kapiju koja se daljinski otvara a samo dvorište i prostran parking prostor su uređeni do poslednjeg detalja. Zbog svoje lokacije stan je pogodan kako za život tako i za izdavanje. Moguća je kupovina i putem kredita. Za više informacija pozovite: 061 2200 400.
+381604717520 +381612200400

Zainteresovani ste?

Pošaljite upit i kontaktiraćemo vas.