NOVI SAD, CARA DUŠANA — 43.00 m²

NOVI SAD, CARA DUŠANA

127.200 € (2.958 €/m²)
Površina
43.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Sprat
1. sprat
Ukupno spratova
4
Grejanje
Gas
Godina izgr.
1990
Šifra
1000726

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

ADAMOVIĆEVO NASELJE -Prodaja potpuno i kvalitetno renoviranog  dvosobnog stana od 43m2. Stan se nalazi na fantastičnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kliničkog centra, Futoškog Puta i ulice Cara Dušana. Zamenjene su sve vodovodne, kanalizacione i elektro instalacije, ugrađena PVC stolarija, hrastov parket i granitna keramika u kuhinji i na terasi. Nalazi se na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade i dvorišno je orijentisan. Vlasništvo nad nekretninom je 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog i kredita za mlade Kontakt na 0601313137