NOVI SAD, SALAJKA — 49.00 m²

NOVI SAD, SALAJKA

100.900 € (2.059 €/m²)
Površina
49.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Suteren
Spavaće sobe
1
Kupatila
1
Sprat
Prizemlje
Ukupno spratova
5
Nameštenost
Namešten
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
2020
Šifra
1000710

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Salajka, kompletno opremljen nov stan 49m2 u suterenu novoizgrađene zgrade. Uknjižen je kao poslovni prostor. Nalazi se u mirnoj ulici sa dvorišne strane zgrade. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Stan je veoma lep i prijatan za život, opremljen novim nameštajem i tehnikom. Zgrada je kvalitetno građena i moderno uređena. Za više infromacija pozvati 060/4717-520.