NOVI SAD, KAMENJAR — 51.00 m²

NOVI SAD, KAMENJAR

136.500 € (2.676 €/m²)
Površina
51.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Prizemlje
Spavaće sobe
2
Šifra
1000701

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

FANTASTIČAN STAN SA DVORIŠTEM I PARKING MESTOM! Dvoiposoban stan od 51m2, uređen sa posebnom pažnjom nalazi se u urbanoj vili,a poseduje svoje dvorište od 45m2 i lično parkig mesto. Prodaje se sa ugradnim elementima ili po dogovoru uz korekciju cene sa svim pripadajućim nameštajem u zavisnosti od želje i potrebe kupca. Uknjižen 1/1 .Za vie informacija i razgledanje pozvati na 0601313137