VETERNIK, VETERNIK — 59.00 m²

VETERNIK, VETERNIK

112.400 € (1.905 €/m²)
Površina
59.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Spavaće sobe
2
Kupatila
1
Sprat
2. sprat
Ukupno spratova
2
Grejanje
Gas
Godina izgr.
2026
Završenost
U izgradnji
Rok izgradnje
01.02.2026.
Uknjižen
Građevinska dozvola
Šifra
1000683

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Veternik, dvoiposoban stan površine 59m2 u novoizgrađenoj zgradi u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Novosadskog puta. Zgrada je trenutno u završnoj fazi gradnje i biće završena u narednih par meseci. Grejanje je na gas i plaća se po potrošnji. Stan ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom, terasu, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ispred zgrade se nalaze parking mesta za svaki stan. Za više informacija pozvati 060/4717-520.
+381604717520 +381612200400

Zainteresovani ste?

Pošaljite upit i kontaktiraćemo vas.

Slični oglasi

VETERNIK - 31.00 m² Prodaja
#1000700
81.000 €

VETERNIK, VETERNIK

31.00 m² 1.5 soba Prizemlje /2
Toplotne pumpe