PETROVARADIN, KARAGAČA — 73.00 m²

PETROVARADIN, KARAGAČA

179.000 € (2.452 €/m²)
Površina
73.00 m²
Struktura
Četvoroiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Spavaće sobe
3
Sprat
Prizemlje
Ukupno spratova
1
Grejanje
Toplotne pumpe
Šifra
1000660

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Odlična kuća u nizu, na izuzetnoj lokaciji i tipskom naselju, nedaleko od Limana. Kuća je uknjižena na 73m2 ,a ima još dodatnih 30m2 terasa. Prodaje se polunnameštena kao na fotografijama  i  kompletnom kuhinjom. Uknjiženo 1/1. Zainteresovani mogu pozvati na 0601313137

+381604717520 +381612200400

Zainteresovani ste?

Pošaljite upit i kontaktiraćemo vas.

Slični oglasi

PETROVARADIN - 70.00 m² Prodaja
#1000691
185.400 €

PETROVARADIN, PETROVARADIN

70.00 m² 3.5 sobe Prizemlje
Gas
PETROVARADIN - 78.00 m² Prodaja
#1000653
227.000 €

PETROVARADIN, PETROVARADIN

78.00 m² 3.5 sobe 4. sprat /6
Gas