NOVI SAD, CENTAR — 77.00 m²

NOVI SAD, CENTAR

198.790 € (2.582 €/m²)
Površina
77.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Sprat
4. sprat
Ukupno spratova
4
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
1989
Šifra
1000656

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Prodaje se dvoiposoban stan od 77m2, kod Riblje pijace. Stan ima veliku dnevnu sobu sa izlazom na terasu, jednu veliku i jednu manju spavaću sobu, kuhinju, hodnik, kupatilo i odvojen toalet. U stanu je PVC stolarija i kompletno su sređeni parketi. Kupatilo se može adaptirati po želji , a stan je funkcionalan i useljiv. Nalazi se u nadogradnji iz 2002.god na 4. spratu zgrade koja nema lift, a u dvorištu zgrade je slobodan parking za stanare. Pozvati na 0601313137