NOVI SAD, CENTAR — 119.00 m²

NOVI SAD, CENTAR

360.000 € (3.025 €/m²)
Površina
119.00 m²
Struktura
Troiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Kupatila
2
Sprat
2. sprat
Ukupno spratova
4
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
1930
Šifra
1000651

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Kompletno renoviran salonski stan površine 119m2 u centru grada. Stan se nalazi u starijoj, dobro očuvanoj zgradi na drugom spratu (zgrada nema lift). Stan je kompletno renoviran sa zamenom svih instalacija u stanu i zgradi. Zgrada ima mali broj stanova. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve velike sobe, jedne manje sobe, još dve manje prostorije (koje bi se mogle koristiti kao garderober, kancelarija), kupatila, prostrane kuhinje i velike terase sa dvorišne strane zgrade. Stan se nalazi u samom centru grada u neposrednoj blizini pešačke zone. Za više informacja pozvati 060/4717-520.