NOVI SAD, LIMAN 3 — 90.00 m²

NOVI SAD, LIMAN 3

283.250 € (3.147 €/m²)
Površina
90.00 m²
Struktura
Troiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Sprat
3. sprat
Ukupno spratova
5
Grejanje
Gas
Godina izgr.
2024
Šifra
1000591

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Predstavljamo vam veoma funkcionalan i komforan trosoban stan od 90m2, na Limanu 3.

Stan je orijentisan prema zelenilu i Fruškoj Gori, veoma je svetao i sastoji se od predsoblja u kome se nalazi gostinjski toalet, velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenog spavaćeg dela sa dve sobe, dva kupatila ostavom, garderoberom i terasom. Izlaz na terasu je iz dnevne i jedne spavaće sobe.

Stan se nalazi u vrlo kvalitetno građenoj novijoj zgradi sa litom,na trećem spratu. Prodaje se moderno namešten ,novim nameštajem,a nameštaj sa slika prodavac zadržava. Grejanje je centralno,sa kalorimetrima.Slobodan  javni parking je iza zgrade.

Uknjižen 1/1.

Za razgledanje i više informacija pozvati na 0601313137