NOVI SAD, GRBAVICA — 52.00 m²

NOVI SAD, GRBAVICA

144.200 € (2.773 €/m²)
Površina
52.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Visoko prizemlje
Sprat
Prizemlje
Ukupno spratova
5
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
1900
Šifra
1000566

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Odličan kompletno renoviran stan od 52m na Grbavici u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi u starogradnji i pozicioniran je na visokom prizemlju.Po strukturi je dvoiposoban i poseduje veliku terasu od 7m2 koja nije u kvadraturu stana. Postoji i parking mesto uz sam stan.

Uknjižen je i bez tereta. Pozvati na 0601313137