NOVI SAD, NOVA DETELINARA — 73.00 m²

NOVI SAD, NOVA DETELINARA

180.000 € (2.466 €/m²)
Površina
73.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Sprat
2. sprat
Ukupno spratova
6
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
2007
Šifra
1000563

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Nova Detelinara, dvoiposoban stan površine 73m2 u Hadži Ruvimovoj ulici. Stan ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom orijentisan ka ulici, dve spavaće sobe orijentisane ka mirnom dvorištu, kupatilo, toalet, ostavu i dve terase. Nalazi se na mestu odličnom za život jer se u neposrednoj blizini nalazi škola, prodavnice, autobuska stajalište itd. Za više informacija pozvati 060/4717-520.