NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE — 24.00 m²

NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE

89.600 € (3.733 €/m²)
Površina
24.00 m²
Struktura
Garsonjera
Tip stana
Redovna etaža
Sprat
4. sprat
Ukupno spratova
6
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
2000
Šifra
1000558

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Adamovićevo naselje, kompletno opremljena garsonjera u odličnom stanju. Stan je renovira i opremljen, nisu potrebna nikakva ulaganja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan ima ulazni hodnik sa plakarom, kupatilo, sobu sa kuhinjom i terasu. Moguća kupovina preko kredita za mlade. Uknjižen na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite 060/4717-520.