NOVI SAD, PODBARA — 69.48 m²

NOVI SAD, PODBARA

207.500 € (2.986 €/m²)
Površina
69.48 m²
Struktura
Troiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Sprat
1. sprat
Ukupno spratova
4
Grejanje
Etažno
Godina izgr.
2025
Završenost
U izgradnji
Rok izgradnje
01.10.2025.
Uknjižen
Nije uknjiženo
Šifra
1000522

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Trosoban, komforan stan 69.48m2,  na 1.spratu u veoma kvalitetnoj  zgradi  sa liftom, pouzdanog investitora, na traženojj lokaciji u blizini centra na Podbari.  Stan je dvostrano orijentisan. Iima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo, hodnik i 2 terase. .Grejanje je na gas, sa kalorimetrima. Cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost za povrat PDV-a za kupce prvog stana. Za više informacija pozovite 0638854918.