NOVI SAD, SALAJKA — 23.00 m²

NOVI SAD, SALAJKA

66.950 € (2.911 €/m²)
Površina
23.00 m²
Struktura
Garsonjera
Tip stana
Redovna etaža
Sprat
1. sprat
Ukupno spratova
2
Grejanje
Podno
Godina izgr.
2023
Šifra
1000304

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Salajka, odlična moderno opremljena garsonjera od 23m2.

Stan se nalazi na prvom spratu, na izuzetnoj lokaciji kod Kisačke ulice.

Uknjižen.

Pozvati na 0601313137