NOVI SAD, BULEVAR — 52.00 m²

NOVI SAD, BULEVAR

125.000 € (2.404 €/m²)
Površina
52.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Duplex
Sprat
4. sprat
Ukupno spratova
4
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
2006
Šifra
1000167

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

U Ćirpanovoj ulici ,prodaje se izuzetan  ,kompletno opremljen dvoiposoban stan od 52m2.

Stan je uknjižen ,a ima još dodatnih 22m2 koji nisu ušli u kvadraturu.

Postoji mogućnost da se iz stana otvori deo u potkrovlje u koji bi se ulazilo pomoću unutrašnjih stepenica, gde se dobija još jedan prostor koji je u osnovi kvadrature koliko i sam stan.

Stan poseduje dnevni boravak i trpezariju sa kuhinjom, dve sobe, kupatilo i hodnik. Uz stan ide i pripadajuće parking mesto u dvorištu zgrade.

Kontakt 0601313137