NOVI SAD, NOVO NASELJE — 81.00 m²

NOVI SAD, NOVO NASELJE

175.100 € (2.162 €/m²)
Površina
81.00 m²
Struktura
Dvoiposoban
Tip stana
Redovna etaža
Sprat
4. sprat
Ukupno spratova
4
Grejanje
Centralno
Godina izgr.
1988
Šifra
1000136

Karakteristike

Lift Terasa

Opis

Prodaje se potpuno renoviran , i luksuzno delimično opremljen, trosoban stan od 81m2.

Poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom ,dve spavaće sobe, dva kupatila, hodnik veliku terasu i ostavu od 4m2 na spratu iznad. Nalazi se na četvrtom spratu, kvalitetne zgrade bez lifta 

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji punoj zelenila i u blizini svih neophodnih sadržaja za život.

Kontakt 0601313137